ÜRÜNLER

Petek Asma Tavan

T10 (Kendinden Taşıyıcılı Sistem)

T10 kendinden taşıyıcılı Petek Asma Tavan sistemleri; açık tip hücre formunda, 10 mm taban eni ve 40 mm yüksekliğinde  «U» profillerden oluşan alüminyum opencell (hücre) tavan sistemidir. Kare ve dikdörtgen formda, farklı ebatlardaki hücre boyutlarıyla tasarımcılara ve mimarlara geniş bir tasarım olanağı sunmaktadır.

Panellerle aynı profillerden üretilen ana ve tali taşıyıcılar,  kesintisiz bir tavan görüntüsü sağlamaktadır.

T15 (Oturmalı Sistem)

T15 oturmalı sistem Petek Asma Tavan sistemleri; açık tip hücre formunda, 15 mm taban eni ve 40 mm yüksekliğinde U profillerden oluşan alüminyum hücre tavan sistemidir. Kare ve dikdörtgen formda farklı ebatlardaki hücre boyutlarıyla, tasarımcılara ve mimarlara geniş bir tasarım olanağı sunmaktadır. T15 ve T24 taşıyıcı sistemle birlikte kullanılmak üzere tasarlanmış bu sistem, tavanda taşıyıcıyı gizleyen kesintisiz bir tavan görüntüsü sağlamaktadır.

T10 ve T15 Özellikleri

  • T10 Petek Asma Tavan profilleri estetik ve akustik amaçlara  hizmet edebilmek için düz veya perforasyonlu olarak üretilebilmektedir.
  • T10 ve T15 Petek Asma Tavan malzemeleri, sevkiyat ve paketlemeyi kolaylaştırmak amacı ile demonte (örülmemiş) olarak sevk edilir. İsteğe bağlı olarak da, monte edilmiş (örülmüş) olarak sevk edilebilmektedir.